Moje miejsce w sieci
Dodane przez Farafiner dnia Styczeń 06 2011 22:48:13


Witam!


Nazywam się Grzegorz Szajna, od jakiś 2 lat robię i sprzedaję makiety do gier bitewnych, z reguły do LotRa lecz zdarzyło mi się zrobić kilka także do 40-stki. Do tej pory moje prace można było podziwiać głównie użytkownikom allegro podczas trwania moich aukcji czy też na forum Mitrila oficjalnej stronie polskiego LotRa . Lecz teraz chcę poszerzyć zakres pola popisu zakładając własną stronę poświęconą głównie mojemu hobby jakim są Makiety...
Rozszerzona zawartość newsa

Witam!


Nazywam się Grzegorz Szajna, od jakiś 2 lat robię i sprzedaję makiety do gier bitewnych, z reguły do LotRa lecz zdarzyło mi się zrobić kilka także do 40-stki. Do tej pory moje prace można było podziwiać głównie użytkownikom allegro podczas trwania moich aukcji czy też na forum Mitrila oficjalnej stronie polskiego LotRa . Lecz terach chcę poszerzyć zakres pola popisu zakładając własną stronę poświęconą głównie mojemu hobby jakim są Makiety.

Pomysł o własnej stronie już kotłował mi się w głowie od dłuższego czasu, ale nigdy nie miałem okazji jakoś się do tego zabrać, aż do niedawna. Niedługo ferie zimowe więc postaram się ostro zabrać za to przedsięwzięcie.Co na stronie?
Hmm... Szczerze mówiąc to sam nie jestem do końca pewien na chwilę obecną ale oto kilak pomysłów które mam nadzieję z czasem uda mi się zrealizować:
-Galeria makiet wraz z krótkimi opisami
-Co nie co o technikach i materiałach których używam
-Poradniki modelarskie
-Mapa z zaznaczonymi miejscami do których wysyłałem moje makiety
-Forum
-Informacje odnośnie makiet na zamówienie
-i wiele innych które do główki napłyną z czasem :D


Ponadto zajmuję się konwertowaniem, malowaniem i ostatnio nawet tworzeniem nowych figurek do gry bitewnej Władca Pierścieni (LotR) co też chciałbym tutaj po części zaprezentować.


Witam jeszcze raz na mojej nowej stronie i zapewniam że ciągle będę ją uzupełniał o nowe ciekawostki z różnych dziedzin mojego hobby.

Pozdrawiam Farafiner